Shop All

Queen Rearing Kit

Queen Rearing Kit

Regular
$36.95
Sale
$36.95
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Queen Marking Pen

Queen Marking Pen

Regular
$9.95
Sale
$9.95
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Queen Plunger

Queen Plunger

Regular
$5.95
Sale
$5.95
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Queen Catcher Clip

Queen Catcher Clip

Regular
$6.95
Sale
$6.95
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
California Queen Cage

California Queen Cage

Regular
$1.50
Sale
$1.50
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
JZ/BZ Queen Cage

JZ/BZ Queen Cage

Regular
$0.50
Sale
$0.50
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Grafting Tool

Grafting Tool

Regular
$3.95
Sale
$3.95
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Battery Box

Battery Box

Regular
$7.95
Sale
$7.95
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
JZ/BZ Queen Cell Cups

JZ/BZ Queen Cell Cups

Regular
$0.25
Sale
$0.25
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
JZ/BZ Queen Cell Protector

JZ/BZ Queen Cell Protector

Regular
$0.30
Sale
$0.30
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
JZ/BZ Queen Candy Cap

JZ/BZ Queen Candy Cap

Regular
$0.25
Sale
$0.25
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Local Honey

Local Honey

Regular
from $4.00
Sale
from $4.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Honey Sticks

Honey Sticks

Regular
$1.00
Sale
$1.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Bee Pollen

Bee Pollen

Regular
$25.00
Sale
$25.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Queen retinue

2024 Mated Queens

Regular
$65.00
Sale
$65.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Mason Bee Cocoons

Mason Bee Cocoons

Regular
$17.00
Sale
$17.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Home Base

Home Base

Regular
$35.95
Sale
$35.95
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Reedy Resort

Reedy Resort

Regular
$64.95
Sale
$64.95
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Mason Bee Tubes

Mason Bee Tubes

Regular
$7.00
Sale
$7.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Mud Box

Mud Box

Regular
$13.95
Sale
$13.95
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Home Grown Bee Sweater

Home Grown Bee- Sweater

Regular
$65.00
Sale
$65.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Beeswax

1lb Beeswax Brick

Regular
$18.95
Sale
$18.95
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Candlesticks

Regular
$10.00
Sale
$10.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Beeswax candle shaped like an owl.

Owl - Beeswax Candle

Regular
$5.00
Sale
$5.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Beeswax candle shaped like a gnome.

Honey Gnome- Beeswax Candle

Regular
$9.00
Sale
$9.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Snowman shaped beeswax candle.

Snowman- Beeswax Candle

Regular
from $9.00
Sale
from $9.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Beeswax candle shaped like a christmas tree.

Tree- Beeswax Candle

Regular
$16.00
Sale
$16.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Beeswax candles from Home Grown Bee.

Tea Lights- Beeswax

Regular
$2.25
Sale
$2.25
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Beeswax puck

Beeswax Pucks

Regular
$3.50
Sale
$3.50
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
Lavender satchels from Home Grown Bee.

Lavender Pouches

Regular
$8.00
Sale
$8.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 
.